» » » Поплавкові вимикачі для питної води від Lovato Electric

Поплавкові вимикачі для питної води від Lovato Electric

RSS

25.06.2019

Lovato Electric розширює асортимент поплавкових вимикачів новими LVFS A1 D ..., які ідеально підходять для напоїв, питної води та споруджень, таких як акведуки, фонтани, акваріуми, рибні розплідники, басейни тощо.

Поплавковий вимикач LVFS A1 D

Цей поплавковий вимикач має двокамерну оболонку в нетоксичному поліпропілені, він обладнаний вбудованою сферою з нержавіючої сталі і має AC8 санітарно сертифікований харчовий атестат ACS (Attestation de Conformité Sanitaire). Давач має ізоляцію ПВХ (полівінілхлорид) оболонки для постійного використання в питній воді та в харчовій промисловості.

Його перевага в тому, що він поставляється в стандартній комплектації, з нержавіючої сталі AISI 316 — надзвичайно міцного матеріалу, і ідеально підходить для застосування в харчовій промисловості.

Є 5 версій, диференційованих по довжині кабелю: 3, 5,10,15 і 20 метрів.

Всі варіанти мають внутрішній перемикаючий контакт 10A 250VAC AC1, який працює відповідно до рівня рідини, де розташований поплавок.

Кабелі типу 3х1 (3 дроти з перетином 1мм2).

Це дозволяє користувачеві обирати функцію заповнення та спорожнення під час підключення регулятора.

Новий LVFS A1 D ... сертифікований ACS (Attestation de Conformité Sanitaire) і відповідає IEC / EN 60730-1 та IEC / EN 60730-2-15.