» » » Новий контролер автоматичного включення резервного живлення (АВР) ATL601 Lovato Electric

Новий контролер автоматичного включення резервного живлення (АВР) ATL601 Lovato Electric

RSS

2 октября 2019

LOVATO Electric продовжує розширювати лінійку приладів, призначених для використання в системах гарантованого електроживлення. ATL601 володіє повним набором функцій для використання в системах АВР.

Відмінною особливістю приладу ATL601 є живлення 12-24В DC, або від батареї-акумулятора (в генераторних системах), або від джерела живлення, що знаходиться в щитовій.

Пристрій ATL601 може бути використано в системах АВР наступних видів: мережа-мережа, мережа-генератор або генератор-генератор).

Оптичний порт на передній панелі дозволяє здійснювати зв'язок контролера USB або Wi-Fi з ПК, планшетом або смартфоном (використовуючи аксесуари CX01 або CX02), гарантуючи безпечне програмування пристрою.

Графічний екран з підсвічуванням спрощує програмування, читання вимірювань і статусу вводів. Входи і виходи мають конфігурацію для найпоширеніших застосувань. Однак користувач може перепрограмувати їх для своїх власних потреб. Контролер зберігає всі системні дані, кількість перемикань, час роботи кожної лінії (з навантаженням і без) і багато іншого.

Ці дані дозволяють вчасно обслуговувати систему, генератор, в залежності від часу роботи і кількості перемикань.

Сигнали аварії індицируються червоним світлодіодом на передній панелі і спливаючими вікнами на графічному дисплеї з описом аварії.

Управління та обслуговування контролера ATL601 може здійснюватись за допомогою програмного забезпечення Xpress для ПК або SAM1 для iOS і андроїдів.