» » » Автоматичні вимикачі постійного струму Terasaki

Автоматичні вимикачі постійного струму Terasaki

RSS

11.12.2019

Terasaki, один з світових лідерів по розробці та виробництву апаратів для захисту електричних мереж, пропонує широкий спектр спеціалізованих вимикачів постійного струму. Вимикачі постійного струму ідеально підходять для всіх типів промисловості, будівель, а також секторів інформаційних технологій та зв'язку, де потрібні високонадійні джерела електроенергії.

Існуючі енергетичні технології, включаючи фотоелектричні сонячні системи, збільшили попит на обладнання, придатне для комутації постійного струму при високих напругах постійного струму.

Існуючі енергетичні технології, включаючи фотоелектричні сонячні системи, збільшили попит на обладнання, придатне для комутації постійного струму при високих напругах постійного струму. Як відомо, вимикачі низької напруги для систем змінного струму гасять струм про проходженні струму через нульове значення. Розведення контактів в системі постійного струму є більш складним процесом, оскільки немає необхідної точки нульового струму. Вимикачі постійного струму Terasaki мають більшу міжконтактну відстань та посилену камеру дугогасіння, ніж їх аналоги змінного струму, щоб гарантовано розірвати електричну дугу постійного струму, що дозволяє використовувати їх для відповідальних застосувань. 

До вашої уваги оновлений технічний каталог автоматичних вимикачів постійного струму:

DC Air Circuit Breakers.