» » » Як перетворити енергію в гроші

Як перетворити енергію в гроші

27.03.2018

Як зменшити витрати коштів на експлуатацію вашого технологічного обладнання?!

СВ АЛЬТЕРА пропонує рішення!

Коли в вашому технологічному обладнанні є перетворювачі частоти що за допомогою асинхронних двигунів керують підйомом та спуском вантажу (ліфти, крани, лебідки та ін..), чи є примусовий зупин чи гальмування великих інерційних мас (вентилятори димососів котелень, маховики …), багато енергії витрачається на втрати в двигуні та тепло в гальмівних резисторах. При неможливості встановлення пристроїв для скидання теплової енергії через вірогідність пожежі чи вибуху, виникає необхідність змінювати режими розгону та гальмування механізмів, знижувати продуктивність обладнання.

Ми можемо запропонувати використання рекуператора Lenze для перетворення кінетичної енергії гальмування в електрична енергію. Цю енергія може віддаватись в мережу або використовуватись іншими споживачами електричної енергії обладнання повторно.

Для перевірки економічного ефекту даного рішення ми комплектуємо рекуператори лічильниками електричної енергії виробництва компанії Kuebler.

Є обмежена кількість рекуператорів та лічильників електроенергії, що можуть бути на умовах договору передані Вам для оцінки економічного ефекту впровадження рекуперації з подальшою можливістю придбання.

Наші спеціалісти з радістю нададуть консультації з правильного підключення та доцільності використання в вашому обладнанні рекуператорів Lenze.

http://www.svaltera.ua/catalog/moduli_rekuperatsii/