» » Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

У компанії існує відділ технічної підтримки, завдяки чому клієнти компанії мають доступ до досвіду наших спеціалістів, бази знань «СВ АЛЬТЕРА» і виробників, з якими компанія має угоду про надання технічної підтримки.

image

Наші фахівці завжди готові допомогти:

  • в підборі обладнання для вирішення завдань АСУ ТП в різних галузях промисловості;
  • в рамках сервісного обслуговування зробити діагностику несправностей устаткування і систем, видати висновок про причини виходу обладнання з ладу;
  • провести дистанційну експрес-діагностику обладнання, уточнити технічні характеристики, дати рекомендації щодо усунення несправностей.

Завдяки цьому наші клієнти отримують:

  • підвищення надійності та ефективності свого виробництва;
  • оперативне вирішення технічних проблем, з якими вони не можуть впоратися самостійно;
  • вивільнення трудових ресурсів, які задіяні у внутрішній технічній підтримці;
  • зниження витрат, пов'язаних з простоями складного обладнання.

Ви можете розраховувати на отримання рекомендацій щодо вирішення будь-яких питань монтажу, налагодження та управління з використанням придбаного у нас обладнання та засобах захисту його від впливу зовнішніх факторів, допустимих режимах експлуатації.

Для клієнтів регулярно проводяться курси і навчальні семінари сертифікованими фахівцями і викладачами. Для постійних клієнтів передбачена розширена технічна підтримка, можливість навчання за індивідуальними програмами.

Наша служба технічної підтримки кваліфіковано відповість на Ваші питання, що стосуються нами продукції. Викладіть свою проблему в листі на адресу techsupport@sv-altera.com, і наші фахівці зв'яжуться з Вами.

Для оперативного отримання потрібної інформації Ви можете зателефонувати в один з наших офісів.