» » Постачальники

Постачальники

Arteche

Arteche

Arteche — багатонаціональна корпорація з 70-річною історією, зі штаб-квартирою в Мунгії, Іспанія. Arteche розробляє обладнання та рішення для електроенергетики, включаючи генерацію, передачу та розподіл. Компанія є потужним виробником спеціалізованих реле для промисловості, енергетики та транспорту.

ASCON

ASCON

ASCON — провідна італійська компанія в області розробки і виробництва температурних і спеціалізованих контролерів для систем управління технологічними процесами.

ASEM

ASEM

ASEM виробляє широкий спектр промислових ПК та панелей операторів, в які інтегровано програмне забезпечення для візуалізації (Premium HMI), управління (SoftPLC) та віддаленої допомоги (UBIQUITY), що забезпечує гнучкі та надійні рішення для ринку промислової автоматизації.

Autonics

Autonics

Autonics (заснована в 1977 р) — корейський виробник вимірювальних регулювальних приладів і датчиків (температурних, індуктивних, фотоелектричних, тиску та ін.).

Carlo Gavazzi

Carlo Gavazzi

Carlo Gavazzi — заснована в 1931 році і є одним з провідних європейських виробників компонентів для систем автоматизації.

COPA-DATA

COPA-DATA

COPA-DATA є лідером інновацій в області програмного забезпечення HMI/SCADA для автоматизованого керування, контролю та оптимізації виробничих процесів, обладнання та розподілу енергії.

DUCATI energia

DUCATI energia

DUCATI energia — італійська компанія, що працює в трьох основних сегментах: виробництво конденсаторів для електротехнічних застосувань, виробництво пристроїв для вимірювання і контролю енергії, виробництво генераторів.

Dwyer Instruments, Inc.

Dwyer Instruments, Inc.

Dwyer Instruments, Inc. — американський виробник і постачальник комплектуючих для промислової автоматизації. У лінійці продукції представлені датчики та вимірювачі температури, тиску, витрати рідини і повітря, датчики якості повітря, датчики рівня, клапани та інше обладнання.

EAO

EAO

EAO — швейцарська компанія, виробник компонентів HMI високої надійності різного призначення.

ESA Automation

ESA Automation

ESA, заснована в 1975 р в Італії, на сьогоднішній день є багатонаціональною компанією з 36-річним досвідом роботи в галузі промислової автоматизації.