В системі метро баварської столиці Stadtwerke München найбільша в Німеччині мережа ескалаторів. При такому масштабі вплив будь-яких технічних інновацій може бути величезним, тому відповідальні технічні спеціалісти дуже уважно приймають рішення. Зовсім недавно вони вибрали для впровадження в свою мережу ескалаторів матричний перетворювач Yaskawa U1000.
Загальносвітова тенденція до впровадження децентралізованих енергетичних систем Smart Grid, заснованих на відновлюваних джерелах енергії, зумовила потребу у підготовці кваліфікованих фахівців з енергоменеджменту. З цією метою Потсдамська палата ремесел (HWS) (Німеччина) відкрила навчальний Центр компетенції “Зберігання енергії та керування енергетичними системами”, який базується на використанні програмної платформи SCADA zenon та реалізованого проекту енергоменеджменту Energy Management System (EMS).
У 2021 році оператор трамвайної мережі польського міста Лодзь, компанія MPK-Łódź, оголосила про необхідність впровадження системи дистанційного керування електроживленням контактної мережі всіх трамвайних ліній міста Лодзь.
Виконавцем даного проекту виступила українська компанія "Плутон", яка в якості SCADA системи обрала програмну платформу zenon австрійської компанії COPA-DATA.
Lenze успішно впровадила нову концепцію технології сепарації разом із компанією FAN Separator GmbH – дочірньою компанією BAUER Group. Так звана концепція BRU (Bedding Recovery Unit) відокремлює, сушить і дезінфікує неперетравлену сиру клітковину із навозної пульпи.
Технічні фахівці СВ АЛЬТЕРА Черкаси виконали проект «Система моніторингу температури та вологості» для фармацевтичного складу.
Призначення шафи керування насосом з частотним перетворювачем - автоматичне регулювання частоти обертання асинхронного двигуна з метою підтримки параметрів технологічного процесу на заданому рівні, наприклад, тиску в системі водопостачання. Встановлення частотного перетворювача в шафі керування насосом дозволяє створити сучасну, економну та ефективну систему водопостачання, водовідведення та каналізації.
Фахівці СВ АЛЬТЕРА Черкаси виконали заміну застарілого приводу постійного струму на привід змінного струму для підприємства пакувальної галузі.
Фахівці СВ АЛЬТЕРА Черкаси виконали проект та зібрали шафу керування системи аварійного вимкнення машини розливу для фармацевтичного підприємства. Результат впровадження автоматизації - зменшення кількості бракованої продукції у замовника.
Замовник – ТОВ «Юрія-Фарм», м. Черкаси.
Автоматизація виробництва та безпека на підприємстві є першочерговими задачами сучасного менеджменту будь-якого підприємства.
Сьогодні одним з першочергових завдань для суспільства є вирішення екологічних проблем, пов’язаних із забрудненням довкілля.