» » » LOVATO Electric розширила лінійку модульних контакторів серією CNB

LOVATO Electric розширила лінійку модульних контакторів серією CNB

RSS

10.02.2020

Для розширення асортименту модульних пристроїв, LOVATO Electric представляє нові модульні контактори серії CNB.

Дані контактори призначені як для житлового сектора, так і для промисловості. Модульні контактори з блокуванням серії CNB в основному розроблені для управління системами освітлення, але також можуть використовуватися для управління кондиціонерами та двигунами насосів.

Пристрої мають імпульсне спрацювання робочої котушки: кожен короткий імпульс змінює стан контактів, які залишаються в положенні без необхідності постійного живлення. Це не тільки забезпечує бузшумну роботу контактора, але й значно зменшує теплові втрати від електромагніту.

Імпульс до котушки керується кнопками, які можуть бути встановлені дистанційно.

Модульні контактори з блокуванням оснащені двопозиційним ручним управлінням (0-1) — перемикачем, який відключає живлення котушки, тим самим відключаючи систему та забезпечуючи повну безпеку для технічного обслуговування.

Серія CNB пропонує велику кількість варіантів:
контактори доступні у версіях з 1 та 2 модулями, з 1, 2, 3 та 4 полюсами, номінальним струмом 20А та 32А та додатковим опційним контрольним блоком.

Крім того, клеми, що мають ступінь захисту IP20, можуть бути повністю закриті кришкою з можливістю пломбування, щоб забезпечити повністю безпечну установку.

Також з імпульсними контакторами, LOVATO Electric пропонує модульні контактори з ручним керуванням і без нього.