» » » Онлайн сервіси SOCOMEC Meter Selector та TSE Selector

Онлайн сервіси SOCOMEC Meter Selector та TSE Selector

RSS

08.10.2020

Для зручності підбору обладнання для реалізації проектів по моніторингу параметрів електричних мереж та гарантованого енергозабезпечення пропонуємо ознайомитися з онлайн сервісами від компанії SOCOMEC.

Socomec Meter Selector – ваш електронний помічник для підбору компонентів для конфігурації системи моніторингу параметрів електричних мереж — DIRIS Digiware. Зайшовши за даною адресою https://meter-selector.com/#/RU/home, ви зможете підібрати необхідне обладнання згідно вашої електричної схеми та оптимізувати необхідний вам перелік компонентів.

Socomec TSE Selector https://switches-selector.com/#/RU — додаток, що допоможе вам знайти оптимальний варіант підбору типу та потужності автоматичного перемикача навантаження для вирішення поставленої вами задачі по забезпеченню гарантованого енергоживлення.

Ці додатки є легкими в користуванні, мають інтуїтивний інтерфейс. По завершенню роботи на вказану вами електронну адресу ви отримаєте повну специфікацію необхідного вам обладнання. Також ви маєте можливість зберігати ваші проекти для подальшої з ними роботи.