» » » Новий рівень технічної підтримки від LOVATO Electric

Новий рівень технічної підтримки від LOVATO Electric

RSS

16.12.2020

Італійська компанія LOVATO Electric постійно удосконалює свою продукцію і технічну підтримку, яку вона гарантує своїм клієнтам.

Тепер для створення комерційної пропозиції або тендерної документації, здійснення технічної підтримки або підбору обладнання за технічними параметрами LOVATO Electric пропонує на своєму сайті формування даних для кожної окремої позиції продукції, які можна скачати в форматі PDF.

Ці дані можуть включати в себе електричні і механічні параметри, умови навколишнього середовища, розміри, сертифікати та схемотехніку.

Більш того, в наступних випусках брошур, каталогів, інструкцій з експлуатації в PDF можна буде знайти URL для кожного артикулу, що знаходиться в документі, який зв'яже вас безпосередньо зі сторінкою на сайті, де знаходяться дані. Наприклад, COMPONENTS FOR EV CHARGING STATIONS.

LOVATO Electric продовжує здійснювати процес діджиталізації документації, роблячи її більш доступною для користувачів. Ми сподіваємось, що ці оновлення будуть корисними для вашої роботи.

Нижче ви можете знайти приклад даних для артикулу GLC0160C1 – трьохполюсний перемикач навантаження на 160А з видимим розривом.