» » » WEG створив віртуальну платформу для тестування двигунів

WEG створив віртуальну платформу для тестування двигунів

RSS

05.02.2021

Постійно інвестуючи в інновації та технології, WEG розробила віртуальну платформу для випробувань електродвигунів. Це дозволяє клієнтам дистанційно контролювати процес випробування на заводах-виробниках WEG.

Що таке віртуальна інспекція WEG?

Віртуальна інспекція WEG — це перевірочне тестування, яке відбувається на заводі в режимі реального часу. Вона дозволяє здійснювати моніторинг процесу тестування відповідальними особами на WEG та замовника.

Під час віртуальної інспекції можна одночасно контролювати зображення двигуна, що тестується, і значення, виміряні під час випробувань. Також є можливість задавати питання та взаємодіяти з оператором WEG, який проводить випробування.

Це так само легко, як якщо б замовник знаходився біля стенду та спостерігав за системою збору даних разом із лаборантом. Такий моніторинг тестів на WEG є важливим для надання повної підтримки замовнику, отримання відповідей на питання стосовно проекту та пояснення процесів тестування та випробування.

Як працює віртуальна інспекція WEG?

На віртуальній платформі клієнт проходить реєстрацію та отримує доступ до URL-адреси віртуальної кімнати, до якої мають доступ лише уповноважені та зареєстровані особи. Під час процесу тестування замовник бачить екран лабораторного комп'ютера, який збирає значення, виміряні під час випробувань, і зображення з відеокамери, що показує двигун, що тестується. За потреби зображення можна знімати за допомогою мобільної камери, щоб виділити певну особливість — усе в режимі реального часу. Платформа також забезпечує аудіо- та чат-ресурси для спілкування з координатором перевірки. Під час та після випробування документація, що стосується перевірки, надається безпосередньо платформою, щоб замовник міг надійно та безпечно відстежувати весь процес.

На яких заводах доступна віртуальна інспекція WEG?

На даний момент дистанційні інспекції доступні на заводах WEG в Харагуа-ду-Сул і Сан-Бернардо, в Бразилії та в Португалії.

У такий складний час наявність таких альтернатив важлива для підтримки заходів, прийнятих компаніями для мінімізації наслідків пандемії, включаючи проведення нарад за допомогою відеоконференцій або інших віддалених технологій, таких як віртуальна інспекція WEG . Окрім того, що це безпечний спосіб проведення перевірок, він сприяє зменшенню витрат на відрядження.

WEG пропонує на ринку різні високоефективні рішення для впровадження інновацій, технологій та надійності для промислових процесів у всьому світі.