» » » Новий ПЧ VT1 від LOVATO Electric для асинхронних двигунів

Новий ПЧ VT1 від LOVATO Electric для асинхронних двигунів

RSS

22.03.2021

Компанія LOVATO Electric додала до свого асортименту нові перетворювачі частоти серії VT1 для асинхронних двигунів. ПЧ VT1 доповнює однофазну серію VLA1 і може використовуватись у застосуваннях:

  • коли потрібна передача даних через канал зв’язку RS485;
  • коли є обмеження монтажного простору.

Приводи серії VT1 пропонують різноманітні режими керування двигуном, що дозволяє їх використовувати для регулювання навантажень в багатьох застосуваннях. Сюди входять: лінійний режим V/F, який використовується для загальних застосувань, таких як стрічкові конвеєри та пакувальне обладнання; квадратичне керування, яке, зазвичай, використовується для керування насосами та вентиляторами; безсенсорне векторне керування, яке забезпечує оптимальну продуктивність на низьких частотах та для застосувань з високодинамічною зміною швидкості.

Нові приводи змінної швидкості VT1 можна запрограмувати за допомогою встановлених на передній панелі клавіатури та дисплея. Параметри розділені на функціональні групи для полегшення ідентифікації користувачем, що робить введення в експлуатацію та саму експлуатацію швидкою та зручною для користувача.

Як альтернативу звичайному програмуванню з фронтальною клавіатурою, привід VT1 можна програмувати віддалено з ПК за допомогою програмного забезпечення VT1X SW від LOVATO Electric, яке не тільки дозволяє встановлювати параметри пристрою, але також контролює його робочий стан і електричні значення. VT1 підключається до ПК за допомогою додаткового кабелю USB VT1X C01, тоді як програмне забезпечення VT1X SW можна безкоштовно завантажити з www.lovatoelectric.com.

Швидкість обертання двигуна можна регулювати вручну за допомогою потенціометра на передній панелі приладу або за допомогою інших засобів керування, таких як клавіатура приладу, зовнішній потенціометр, аналоговий сигнал напруги або струму, задані частоти, що активуються цифровими входами, портом RS485, або автоматичний ПІД-контроль. Останній варіант — це система керування із замкнутим контуром, яка широко використовується для керування насосами та вентиляторами, в якій привід автоматично регулює швидкість двигуна для утримання заданої фізичної величини постійною (наприклад, тиску, температури або витрати).

Існує також функція автозапуску (секвенсора), яка дозволяє користувачеві запрограмувати послідовність частотно-часових циклів, що складається з налаштованих частот, напрямку обертання двигуна та тривалості кроку.

Вбудований фільтр ЕМС категорії C2 (EN61800-3) зменшує електромагнітні перешкоди. Зовнішня клавіатура (VT1X C02) може бути встановлена на передній панелі шафи для програмування та керування пристроєм зовні.

Нові перетворювачі частоти VT1 доступні в наступних номіналах потужності: 0,2, 0,4, 0,75, 1,5 та 2,2 кВт.

Застосування

Насоси

Конвеєри

Автоматичні двері

Вентилятори, компресори

Пакувальне обладнання

Харчове обладнання

Буклет https://www.lovatoelectric.com/HandlerDoc.ashx?s=PD163GB11_20.pdf&ic=88