» » » Новий пристрій Lovato Electric PMVFUPS01 резервного живлення для захисту інтерфейсних систем

Новий пристрій Lovato Electric PMVFUPS01 резервного живлення для захисту інтерфейсних систем

RSS

08.11.2021

PMVFUPS01 Lovato Electric є модульним пристроєм резервного живлення з установкою на DIN рейку з живленням 230VAC, який гарантує тривалу роботу завдяки використанню конденсаторної технології. Акумулюючий прилад PMVFUPS01 більш простий в обслуговуванні в порівнянні з системами ДБЖ, що використовують батареї, які вимагають постійного обслуговування, що збільшує витрати часу та коштів.

Експлуатаційні характеристики

  • Джерело живлення: 230 В AC, 50Hz
  • Вихідна напруга: 230 В, 50 Гц
  • Вихідна потужність: 250 ВА
  • Накопичена енергія: 200 Втс
  • Час накопичення: 15 с
  • Модульний корпус 9U
  • Робоча температура: -5...+ 55°C
  • Ступінь захисту IP20.

У додатках для вироблення електроенергії правила підключення до електророзподільних мереж визначаються стандартами CEI 0-21 та CEI 0-16. Зокрема, потрібна наявність «Системи захисту інтерфейсу (SPI)» для моніторингу стану мережі, щоб система генерації могла підключитися до неї. Стандарти також визначають, що компоненти системи, що знаходяться під напругою (включаючи реле захисту інтерфейсу, котушку контактора та котушку резервного роз'єднувача, якщо вони є), підтримують живлення протягом щонайменше 5 секунд при відключенні основного живлення.

Рішенням дотримання цієї вимоги часто є встановлення ДБЖ на допоміжних лініях, до яких підключений SPI.

Однак підійде не будь-який ДБЖ: дуже важливо, щоб він міг виключити будь-які мікропереривання при перемиканні з мережі на живлення від батареї, інакше контактор розімкнеться і, таким чином, порушить вимоги стандартів.

Тому ДБЖ повинен мати нульовий час спрацьовування (подвійне перетворення в режимі онлайн — незалежний від напруги і частоти VFI).

Ці типи ДБЖ можуть бути дорогими порівняно із загальними системними витратами.

Тому Lovato Electric пропонує альтернативу ДБЖ. Це PMVFUPS01, модульне резервне джерело живлення для установки на DIN-рейку, з живленням від 230 В змінного струму, що забезпечує безперервну роботу завдяки використанню конденсаторної технології.

Цей акумулятор також не вимагає технічного обслуговування в порівнянні з системами ДБЖ з батарейним живленням, роботу яких необхідно постійно перевіряти, що потребує витрат як часу, так і грошей.

Дуже швидкий час перезаряджання конденсаторів сприяє так само швидкому відновленню; два передні світлодіоди використовуються для визначення наявності заряду. Контейнер модуля 9 DIN дозволяє встановлювати його навіть в електричні щити з обмеженим простором.

Комплексне рішення LOVATO Electric для перемикання фотоелектричних систем.

Лінійка продуктів включає системи захисту інтерфейсу PMVF... для керування паралельним з'єднанням між системою генерації та електромережею загального користування, інтерфейсні пристрої, такі як контактори серії BF... для відключення системи, якщо її напруга або частота виходять за межі допустимого діапазону, і нове резервне джерело живлення PMVFUPS01 для забезпечення безперебійної роботи у разі збою живлення.

Каталог
Інструкція з експлуатації