» » » Нова серія пристроїв плавного пуску ADXN LOVATO Electric

Нова серія пристроїв плавного пуску ADXN LOVATO Electric

RSS

30.01.2023

Компанія LOVATO Electric розпочала випуск пристроїв плавного пуску серії ADXN. Ця серія замінить ADXC.

Пристрої плавного пуску серії ADXN ідеально підходять для застосувань, які вимагають простого, компактного та легкого в налаштуванні рішення для запуску та зупинки двигунів. Універсальність пристроїв плавного пуску ADXN дозволяє адаптувати їх до різноманітних застосувань, включаючи керування насосами, вентиляторами, конвеєрами і компресорами з номінальним струмом від 6 до 45 ампер.

Модельна лінійка ADXN LOVATO Electric складається з найкомпактніших пристроїв плавного пуску від 6 до 45 А шириною всього 45 мм, які випускаються у двох розмірах залежно від їх номінального значення.

Пристрої плавного пуску ADXN доступні з двома напругами керування: 24 В змінного струму/постійного струму, що є типовим для систем автоматизації, та 100–240 В змінного струму, що ідеально підходить, зокрема, для систем керування насосами.

Представляємо три версії пристроїв:

Базова версія ADXNB

Ідеальне рішення для тих, кому потрібен пристрій плавного пуску з базовими функціями та надзвичайно простий у налаштуванні, єдиною метою якого є контроль запуску та зупинки двигуна. Налаштування за допомогою трьох потенціометрів.

Версія з NFC ADXNF

Вбудований NFC (Near Field Communication) дозволяє налаштовувати плавний пуск через смартфон та застосунок LOVATO NFC. Налаштування можна зберегти на смарт-пристрої, а потім скопіювати в інший ADXNF, не витрачаючи зайвого часу – ідеально для програмування серії пристроїв.

ADXNF

Розширена версія ADXNP

Вбудований електронний захист двигуна, налаштування теплових режимів для запуску та експлуатації двигуна. Конфігурація параметрів за допомогою потенціометрів на передній панелі або через підключення NFC на смарт-пристрої за допомогою програми LOVATO NFC, доступної для Android та iOS. Пристрої плавного пуску ADXNP також можуть бути оснащені додатковим модулем зв’язку RS485 (CX04) для підключення до головного модуля Modbus-RTU, такого як ПЛК або HMI, або для інтеграції в систему моніторингу та нагляду, що стає все більш важливою вимогою в останні роки з впровадженням Індустрії 4.0.

Нові пристрої плавного пуску ADXN LOVATO Electric відповідають cULus, EAC.

Простота у використанні та компактність пристроїв плавного пуску ADXN роблять їх ідеальним рішенням для захисту двигуна та керування, особливо для задач з обмеженим простором.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором LOVATO Electric в Україні. Для придбання пристроїв плавного пуску, контакторівперемикачіввимикачів навантаженняконтролерів АВР та іншої електротехнічної продукції LOVATO Electric звертайтесь в офіси СВ АЛЬТЕРА.

Документація