» » » Розширення асортименту продуктів EAO Passenger Interface

Розширення асортименту продуктів EAO Passenger Interface

RSS

08.03.2023

Наш партнер, швейцарська компанія EAO робить набагато більше, ніж просто виготовляє окремі елементи керування. EAO надає можливість технічно налаштувати існуючі компоненти HMI відповідно до індивідуальних вимог клієнтів. Презентуємо сертифіковану залізницею систему зарядки Passenger Interface від ЕАО, що дозволяє пасажирам заряджати мобільний телефон або інший портативний пристрій під час подорожі. SliderFLEX, що встановлений на спинці сидіння, надійно тримає телефон у альбомній або портретній орієнтації. Є також версія, що монтується на стіл – таким чином, кожне сидіння може мати послугу заряджання.

Passenger Interface від ЕАО

Система Passenger Interface включає в себе як бездротову зарядку Qi, так і USB-роз'єм, і може постачатися в комплекті з блоками живлення та кабелями. Залізничні оператори також можуть запропонувати додаткові індивідуальні онлайн-послуги за допомогою свого додатку для подорожей, використовуючи унікальну систему визначення місцезнаходження iBeacon. З можливостями iBeacon можна ознайомитися у відео:

EAO розширила спектр рішень для зарядки, додавши додаткові варіанти монтажу для настільних зарядних пристроїв, забезпечивши версії на 10 Вт для швидшої зарядки пристроїв і пропонуючи нові блоки живлення.

Версія 10 Вт – для швидшої зарядки

Пасажирський інтерфейс із круглими настільними зарядними пристроями або прямокутними пристроями, що містять кілька котушок (multi-coil), тепер доступний зі збільшеним зарядним струмом до 2 А (10 Вт) для одного пристрою. Користувачі зможуть або швидше зарядити один пристрій, або зарядити два пристрої одночасно зі звичайною швидкістю. Збільшений струм 2 А можна розділити як 1 А для для індуктивної зарядки і 1 А для зарядки через USB-роз’єм, що монтується у торці стільниці.

На додаток до попередніх зарядників потужністю 5 Вт, асортимент продукції тепер також включає версію на 10 Вт, яку також можна вмонтувати в кобуру або тримач SliderFLEX, які кріпляться на спинку сидіння або іншу вертикальну поверхню.

Доступні для замовлення такі версії зарядних пристроїв і аксесуарів:

Новий зарядний адаптер для поверхневого монтажу

Розширений асортимент продукції EAO тепер пропонує додаткову можливість кріплення для настільних зарядних пристроїв. Новий адаптер спрощує встановлення зарядного пристрою на столі. Тепер не потрібно фрезерувати стільницю знизу або заново ламінувати поверхню, щоб вмонтувати зарядний пристрій і не зіпсувати дизайн столу. Зарядний пристрій можна легко і надійно встановити в отвір діаметром 80 мм за допомогою двосторонньої стрічки VHB або додаткового ще більш надійного підковоподібного кріплення. Завдяки неслизькій зарядній поверхні телефон залишається на місці над зарядним пристроєм. Колір поверхні адаптера може бути різним, відповідно до дизайну поверхні.

adapter

Нові джерела живлення

EAO також розширює асортимент блоків живлення, щоб охопити всі популярні варіанти вхідної змінної та постійної напруги і виходи 5 В та 12 В з 2 або 4 виходами для заряджання в герметичних корпусах IP40. Версії з вихідною напругою 12 В потрібні для систем швидкої зарядки 10 Вт. Для заряджання потужністю 5 Вт або 10 Вт існує багато варіантів джерела живлення, і витрати можна зменшити, використовуючи лише ту кількість виходів, яка потрібна для кожного зарядного місця в поїзді.

Інноваційні, інтуїтивно зрозумілі, а тепер ще й швидші – нові продукти EAO, що легко монтуються та швидко заряджають, доповнюють асортимент зарядних пристроїв, схвалених залізницею. Додаткову інформацію про рішення EAO Charging Solutions можна знайти на сайті www.eao.com/passenger-interface.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором швейцарської компанії ЕАО в Україні. Для придбання кнопок, перемикачів, індикаторів та іншої продукції ЕАО звертайтесь в офіси СВ АЛЬТЕРА.