» » » Розширення асортименту електротехнічних шаф «Eлім-Україна». Глибина 500 мм тепер стандарт!

Розширення асортименту електротехнічних шаф «Eлім-Україна». Глибина 500 мм тепер стандарт!

RSS

02.05.2023

«СВ АЛЬТЕРА» завжди пропонує нові продукти та рішення, розширяючи модельний ряд існуючих.

Так, лінійка продукції «ЕЛІМ-Україна» серії EUE55/EU55 доповнена шафами глибиною 500 мм з усіма необхідними монтажними аксесуарами для даної глибини шафи. Тепер стандартна лінійка електротехнічних шаф «ЕЛІМ-Україна» представлена моделями з глибиною 400, 500, 600 та 800 мм, що перекриває фактично всі потреби споживачів.

Широка лінійка стандартних розмірів електротехнічних шаф надає ряд переваг споживачу:

  • гнучкість: наявність різних розмірів шаф дозволяє підібрати оптимальний варіант для різних типів обладнання та умов установки.
  • економія місця: використання електротехнічних шаф правильного розміру дозволяє економити місце в приміщенні, що може бути особливо важливим для об'єктів з обмеженим простором.
  • підвищення безпеки: правильно підібраний розмір електротехнічної шафи забезпечує безпеку обладнання та працівників, що його експлуатують.
  • зручність встановлення: різні розміри електротехнічних шаф дозволяють знайти оптимальний варіант для легкого та зручного встановлення в потрібному місці.
  • адаптивність до змін: широка лінійка розмірів дозволяє адаптувати систему до зміни умов та потреб без необхідності повної заміни обладнання.

Використання стандартного модельного ряду дозволяє споживачу:

  • прискорити процес виробництва. Наявність різних типів та моделей електротехнічних шаф дозволяє легко вибрати необхідний варіант, що зменшує час виконання проекту.
  • за наявності великого вибору електротехнічних шаф знайти оптимальний варіант за доступною ціною та знизити витрати на їх придбання.
  • підвищити надійність обладнання. Перед впровадженням шафи «ЕЛІМ-Україна» проходять ряд тестів на відповідність всім необхідним стандартам якості та безпеки.

Саме тому ми рекомендуємо вам для ваших проектів та рішень шафи ЕЛІМ-Україна виробництва «Завод “КУБ-Україна”».

Завантажити каталог продукції «ЕЛІМ-Україна» можна за посиланням.

Дізнатися ціни на електротехнічні шафи та прорахувати вартість проектів можна, звернувшись в центральний та регіональні офіси СВ АЛЬТЕРА.

Виробником продукції ТМ «ЕЛІМ-Україна» є «Завод "КУБ-Україна"».