» » » Датчики вологості та температури AFK-A/AFK-F Kobold

Датчики вологості та температури AFK-A/AFK-F Kobold

RSS

30.05.2023

Датчики Kobold серії AFK-A поєднують цифрову обробку вимірюваних значень з перевагами інших надійних промислових датчиків KOBOLD, які можна використовувати при температурах до -80 ... 200 °C відповідно при тиску до 25 бар. Вони ідеально підходять для вимогливих промислових застосувань.

Серія датчиків AFK-A зі змінним сенсором складається з каліброваної сенсорної частини з 4-контактним штекером і передавача з аналоговим виходом. Сенсорну частину та передавач можна комбінувати та підбирати один до одного відповідно до фізичних та механічних вимог. Виміряні значення вологості та температури обчислюються в каліброваній частині датчика зі значеннями калібрування, які зберігаються там, і передаються як цифрові значення вимірювань.

У двокомпонентній конструкції датчиків серії AFK-F сенсорна частина та передавач міцно з’єднані. Датчики можна відрегулювати на місці за допомогою кнопок і світлодіода. Їх також можна відкалібрувати на заводі та відрегулювати за допомогою програмного забезпечення.

Опис

Датчики серій AFK-A і AFK-F вимірюють вологість за допомогою залежного від вологості конденсатора. Ємнісний вимірювальний елемент вологості, виготовлений за технологією тонких плівок, складається з базової пластини, на якій розміщені електроди, і гігроскопічного полімерного шару над нею. Гігроскопічний полімерний шар поглинає молекули води з вимірюваного середовища (повітря) або випускає їх, тим самим змінюючи ємність конденсатора.

Процесор передавача використовує значення відносної вологості та температури для розрахунку температури точки роси, ентальпії, співвідношення змішування, абсолютної вологості або температури за змоченим термометром відповідно до законів фізики. Значення видаються на двох аналогових виходах зі стандартизованими сигналами 0 ... 1 В постійного струму або 0 ... 10 В постійного струму або 4 ... 20 мА. Інші діапазони вимірювання на запит.

Деталі сенсора і трансмітери датчиків серії AFK-F міцно з'єднані. Крім того, можлива установка пасивного температурного елемента (наприклад, Pt100). Всі інші технічні характеристики відповідають серії AFK-A.

В комплект поставки входить фільтр з високоякісної сталі AFZ-GE13. 

Особливості:

  • Для вимірювання відносної вологості та температури
  • Доступні версії для високого тиску (до 25 бар) і високотемпературної версії (до 200 °C)
  • Робочий діапазон: 0 ... 100 % відносної вологості, -60 ... +200 °C
  • Короткий час відповіді
  • 8 аналогових виходів для відносної вологості, температури та кількох похідних параметрів
  • Для внутрішніх приміщень і повітроводів Ємнісний метод вимірювання
  • Компактний дизайн, дистанційне керування
  • Численні аксесуари, такі як фільтри, кріплення, настінний кронштейн, захист від негоди тощо.

Опції:

Цифровий дисплей: 2 рядки, 3 цифри + 1 знак після коми, дисплей прибл. 21 x 40 мм², цифра прибл. 8 мм заввишки

Матеріал корпусу:

Сенсорна частина: нержавіюча сталь

Передавач: лиття під тиском з алюмінію

Застосування:

✔ Хімічна промисловість
✔ Кліматичні камери
✔ Харчові технології: сушка чаю, кукурудзи, м'яса
✔ Фарборозпилювальні лінії
✔ Папір і друк
✔ Фармацевтична промисловість

AFK-A/AFK-F Kobold

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором Kobold в Україні. Для придбання датчиківвитратомірів, концентратомірів, pH-метрів та іншого вимірювального обладнання Kobold звертайтесь в офіси СВ АЛЬТЕРА.

Документація