» » » Новий каталог конічних редукторів Transtecno

Новий каталог конічних редукторів Transtecno

RSS

01.12.2023

Новий каталог конічних редукторів доступний онлайн! Дізнайтеся про всі технічні характеристики серій DZ, ZP, BB та QB Transtecno.

Кутові конічні редуктори DZ і ZP Transtecno призначені для промислового застосування в тих випадках, коли потрібна передача обертового руху між перпендикулярно розташованими валами.

Загальні характеристики всієї серії:

  • Моноблочний корпус з алюмінієвого сплаву
  • Спірально-конічна передача GLEASON із нікель-хромованої сталі з обробкою цементуванням
  • Суцільні вали із вуглецевої сталі, поверхня яких була піддана антикорозійній обробці шляхом фосфатування
  • Радіальні шарикопідшипники
  • Заповнені синтетичним мастилом ISO 150, за винятком типорозміру 1, що поставляється з пластичним мінеральним мастилом 00 EP


Серія конічних редукторів BB Transtecno спеціально розроблена для застосування у тих випадках, коли потрібні компактність та універсальність, наприклад, в автоматичних машинах. Доступні 2 типорозміри, 5 передатних чисел редуктора та 3 версії (по вихідним валам): порожнистий/ порожнистий, суцільний/ порожнистий та суцільний/суцільний. Дуже компактний алюмінієвий корпус забезпечує повний і комплексний захист шестерень, а в поєднанні з кільцями-ущільнювачами типу Nilos гарантує оптимальне і довговічне змащування шестерень.


Редуктори серії QB Transtecno доступні у 8 типорозмірах та з 5-ма передатними числами. Вироби цієї серії комплектуються корпусом з тягнутого або литого алюмінієвого сплаву (за винятком чавунної моделі QB 350); оснащені 4 різьбовими отворами для кріплення на кожній із 6 сторін.


DZ, ZP, BB та QB Transtecno

DZ Division right-angle bevel gearboxes catalogue

Формат: pdf.
Сторінок: 130
Мова: англійська.

pdf Завантажити

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором італійського виробника Transtecno в Україні. Для придбання мотор-редукторів, електродвигунів, редукторів та варіаторів Transtecno звертайтесь в офіси СВ АЛЬТЕРА.