» » » Рішення Lenze для компанії BAUER Group

Рішення Lenze для компанії BAUER Group

07.09.2022

«У цьому бізнесі ніщо не смердить» — слоган FAN Separator GmbH, яка мала вирішити задачу з розділення навозної пульпи.

Саме разом із Lenze компанія FAN Separator GmbH – дочірня компанія BAUER Group – успішно впровадила нову концепцію технології сепарації. Так звана концепція BRU (Bedding Recovery Unit) відокремлює, сушить і дезінфікує неперетравлену сиру клітковину із навозної пульпи.

Вихідна ситуація

Для господарств з високою концентрацією тварин великою проблемою є значне накопичення навозної пульпи. Особливо для тих ферм, де забагато тварин на одиницю площі. Законодавчі вимоги також додають напруження. Традиційні системи для переробки гною вимагають багато часу, праці і відносно високі інвестиційні витрати.

Про компанію Bauer Tubes and Pumps

У 1930 році Рудольф Бауер першим зробив можливим ефективне внесення добрив на площі, створивши перший насос високого тиску для гною. За цим послідував більш ніж 80-річний досвід роботи з добривами. Таким чином, компанія Bauer стала експертом з належної обробки гною, переробки та внесення у грунт. Це призвело до лідерства в розробці, яке триває й донині, і зробило компанію лідером на ринку з обробки гною та вирішення проблем усіх сільськогосподарських стічних вод.

Підхід до рішення

Завдання Lenze полягало в тому, щоб забезпечити технологічний процес розділення механічними засобами та оптимізувати його за допомогою індивідуальних рішень автоматизації. Завдяки модернізації та вдосконаленню інтерфейсу користувача за допомогою Lenze Panel Controller p500 технолог Bauer отримує переваги завдяки простій у використанні та більш повній візуалізації.

Якщо ви запитаєте експертів Bauer Group, які параметри системи їх найбільше цікавлять, відповідь буде така: крутний момент гвинта преса та температура процесу або розподіл температури всередині сушильного барабану.

В процесі реалізації рішення було використано наступне обладнання:

Lenze Panel Controller p500

Частотний перетворювач 8400 HighLine

Виклик

Інженера із застосування Lenze запитали, які задачі постали при проектуванні машини. Андреас Хьохтль згадує: «Поєднання технології автоматизації зі знанням про процес розділення та створення рішення на основі цього було складним. Крім того, ще на етапі планування модернізації заводу було важливо передбачити просте обслуговування у всьому світі. Крім того, потрібні були надійні та стійкі до корозії рішення для навколишніх умов, оскільки аміак у повітрі негативно впливає на електронні компоненти».

Будучи постачальником комплексних рішень, Lenze змогла надати для цієї програми все необхідне: від розробки програмного забезпечення, створення візуалізації, конструкції шафи керування до введення в експлуатацію і планування апаратного забезпечення, що було реалізовано в програмному забезпеченні Eplan P8.

Результат

Переваги для замовника – зниження витрат і ризиків завдяки масштабованому апаратному забезпеченню та аутсорсингу розробки програмного забезпечення, включно з візуалізацією.

Переваги кінцевого споживача:

  • децентралізоване виробництво гігієнічної постільної білизни з вторинної сировини;
  • простота встановлення та низькі вимоги до технічного обслуговування обладнання на заводі.

Lenze — потужний партнер для сучасних і високоавтоматизованих рішень.

Для придбання обладнання Lenze звертайтесь в офіси СВ АЛЬТЕРА.