» » » eCap – вимірювання та оптимізація споживання електроенергії від TELE Haase

eCap – вимірювання та оптимізація споживання електроенергії від TELE Haase

RSS

03.04.2023

Прилад eCap від TELE Haase є сенсорним пристроєм для точного вимірювання аналогових величин та їх подальшої цифрової обробки. Він передає виміряні дані через Modbus на ПЛК або через модуль IoT в хмару. За допомогою відповідного налаштування та обробки даних пристрій допомагає споживачеві економити електроенергію.

Вимірювання та оптимізація споживання енергії 

TELE eCap допомагає клієнтам розумно використовувати енергію та зменшувати експлуатаційні витрати. Точне вимірювання аналогових електричних значень, які зчитуються з обладнання за допомогою eCap, надає користувачеві надійну базу даних, яку можна обробити, підготувати для аналізу та візуалізувати. Завдяки універсальності, eCap можна використовувати в багатьох сферах застосування. Завдяки швидкій передачі даних eCap дозволяє миттєво реагувати на зміни стану обладнання. Таким чином, отримані цифрові дані не тільки захищають обладнання від пошкодження або збою, але й допомагають оптимізувати ефективність і продуктивність.

OLFLEX 127 HSLH

eCap ідеально підходить для:

 • Енергетичного менеджменту
 • Підвищення енергоефективності
 • Балансування навантаження
 • Моніторингу процесів і обладнання
 • Прогнозного обслуговування

Дані як вирішальний фактор

eCap вимірює напругу та струм із дуже високою роздільною здатністю та обчислює багато інших значень, таких як потужність, коефіцієнт потужності, енергія чи частота. Зв'язок відбувається через Modbus RTU. Після того, як дані вимірювань від машин і установок оцифровані, порогові значення та функції обладнання можна встановити через хмару або ПЛК за допомогою програмного забезпечення. Крім того, дані можна записувати та використовувати для їх аналізу. Це дає користувачеві можливість виконувати аналіз і приймати перспективні рішення для оптимізації продуктивності своєї виробничої програми. eCap можна поєднувати з ПЛК, шлюзами ІоТ або подібними системами, залежно від програми.

Технічні характеристи:

 • Відмінна роздільна здатність дискретизації: 24 біти
 • Висока чутливість: 1/100 000 FMR
 • Висока частота дискретизації: 9800 семплів/с
 • Висока точність: до 0,01 %
 • Цифровий вхід для локальної інтеграції додаткових функцій моніторингу
 • 2 цифрових виходи для локальної активації контрольованого пристрою, напр. приводного або захисного реле

Зручна установка та персоналізація

eCap має компактну монтажну ширину 45 мм/1,8 дюйма, і його можна легко налаштувати потенціометрами на передній панелі пристрою за допомогою викрутки (в знеструмленому стані). Спеціальні функції для замовника можна легко реалізувати та забезпечити точне цифрове зображення аналогових значень і тенденцій. Оновлення мікропрограми здійснюється через Modbus RTU.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором TELE Haase в Україні. Придбати прилад eCap та іншу продукцію TELE Haase (реле контролю напруги, струму, потужності, навантаження, температури, рівня, зсуву фаз та реле часу) ви можете в офісах СВ АЛЬТЕРА.