» » » Новий універсальний захист електромережі та системи генерації від TELE Haase

Новий універсальний захист електромережі та системи генерації від TELE Haase

RSS

20.11.2023

Захист від TELE Haase NA003-M64 поєднує всі стандарти в одному пристрої і тому має широке використання.

При експлуатації системи альтернативної генерації електроенергії згідно із законом потрібен захист NA, який відключає систему виробництва електроенергії (сонячні панелі, вітрогенератори, акумуляторний буфер та ін.) від мережі у разі певного збою. Ця функція дуже важлива для надійного захисту електромережі та генеруючих станцій, оскільки вона гарантує, що підключення генератора енергії не погіршує безпеку та функціонування розподільної мережі, обладнання та людей.

Захист мережі та системи TELE NA003-M64 складається з двох компонентів:

 • Захисне реле, яке вимірює напругу та частоту мережі. Воно виконує функції захисту та генерує сигнал для відключення мережі.
 • 1-2 вимикачі, які забезпечують фактичне відключення від мережі.

Відмовостійкість

Для забезпечення працездатності мережі електропостачання короткочасні перешкоди не повинні відключати генератори від мережі. Ця функція, Fault Ride Through (FRT), стосується, зокрема, короткочасних понижень напруги та перенапруг. Залежно від типу та потужності генератора енергії застосовують різні вимоги, які можуть бути скориговані за допомогою параметризації NA003-M64.

Головні переваги NA003-M64

 • Поєднує всі стандарти різних країн в одному пристрої.
 • Простота у використанні як для інженерів із введення в експлуатацію, так і для сервісного персоналу.
 • Попередньо налаштовані параметри для різних країн Європи та світу.
 • За допомогою різних варіантів конфігурації можна реалізувати індивідуальні рішення.
 • Вбудована функція FRT забезпечує відмовостійкість.
 • Завдяки отриманим раніше сертифікатам та дизайну корпусу, замінює старі пристрої, не вимагаючи змін у щиті керування.

Послуга конфігурування

 • Залежно від типу та продуктивності генератора енергії можуть пред'являтися різні вимоги, також енергопостачальні компанії можуть мати додаткові вимоги до паралельної роботи. На ваш запит TELE встановить вам необхідні.
 • Для цієї послуги надішліть нам характеристики джерела живлення вашого пристрою, бажані значення налаштувань та ваші контактні дані на електронну пошту na@tele-haase.at
 • Ми запрограмуємо, перевіримо та підтвердимо для Вас конфігурацію протягом трьох робочих днів на підставі декларації (сертифікату) виробника. Потім ми надішлемо вам пристрій та декларацію виробника, а також ваш пароль для захисту налаштувань. Ця послуга коштує 350 євро.
Надішліть свій запит безпосередньо експертам TELE Haase із захисту АН за адресою na@tele-haase.at!

Всі документи як на долоні

Відтепер усі індивідуальні дані для захисту мережі та системи TELE NA003-M64 доступні для завантаження – у будь-який час та з будь-якого місця. NAomi об'єднує всю необхідну інформацію для введення системи в експлуатацію, приймальних випробувань або перевірки відповідності та збирає її централізовано в одному місці. Ця послуга пропонується для NA003-M64 версії продукту G.

ПРОТЕСТУЙТЕ СЕРВІСНУ ПЛАТФОРМУ NAOMI!

Застосування захисту NA003-M64 NA

Захист мереж та систем малих ГЕС

На невеликій гідроелектростанції захист NA контролює підключення через інвертор до електромережі загального користування.

Безпечне від’єднання вітряних електростанцій від мережі

Захист мережі та системи TELE NA003-M64 поставляється з попередньо налаштованими параметрами для конкретних країн та може бути адаптований до індивідуальних вимог.

Безпечне аварійне від’єднання фотоелектричних систем

TELE NA003-M64 постійно відслідковує якість електромережі і негайно відключає систему від неї при виявленні критичних проблем.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором TELE Haase в Україні. Придбати прилад eCap та іншу продукцію TELE Haase (реле контролю напругиструмупотужностінавантаженнятемпературирівнязсуву фаз та реле часу) ви можете в офісах СВ АЛЬТЕРА.

Документація

Як TELE розробляє захист системи NA003.COM, а також про переваги цього комунікаційного пристрою: