» » » » Електродвигуни WEG забезпечують роботу снігових гармат на гірськолижних трасах

Електродвигуни WEG забезпечують роботу снігових гармат на гірськолижних трасах

Електродвигуни WEG, встановлені усередині охолоджуючих веж, забезпечують роботу снігових гармат на гірськолижних трасах в Сочі.

image

Необхідну кількість снігу для проведення зимових ігор в цьому південному регіоні було гарантовано технологічними рішеннями по його штучної генерації. Для вирішення цього завдання був побудований так званий комплекс засніження, що включає в себе вісім 22-кіловатних двигунів WEG, встановлених всередині двох великих охолоджуючих веж фірми Evapco AT. Насоси подають холодну воду і, змішуючи її з повітрям, відправляють в снігові гармати. Потрапляючи в холодну атмосферу, суміш з гармат перетворюється на сніг.

Повітряні потоки з обох градирень досягають 214 м³/с. Під час Олімпіади вежі не працювали постійно, але вони повинні були при необхідності компенсувати можливу нестачу природного снігу.

Установки, аналогічні змонтованим в Сочі, вже працюють в Європі, Північній Африці та на Близькому Сході. Вони стійкі до перепадів температур і корозії. Обладнання, встановлене в Сочі, витримує зниження температури до -20˚C, в той час як споруди на Близькому Сході можуть піддаватися впливу високої температури до + 50˚ С. Відносна вологість повітря всередині веж може досягати 100%, посилюючи агресивність середовища. В таких умовах надійний і довговічний захист від корозії гарантується корпусом з гальванізованої оцинкованої сталі. Вся конструкція спроектована так, щоб витримувати суворі кліматичні та експлуатаційні умови протягом тривалого часу.

image image

Компанія Evapco пред'являла до електродвигунів дуже жорсткі вимоги. Крім антикорозійної і кліматичної стійкості, продукція WEG повинна була відповідати цілій низці суворих вимог замовника, а також отримати сертифікацію Російського державного стандарту ГОСТ. При виборі двигунів для комплектації своїх охолоджуючих веж, компанії Evapco були однаково важливі і всесвітня популярність торгової марки, і здатність фахівців WEG розуміти конструкційні особливості подібних споруд, і гнучкий підхід в рішеннях.

"Під час складання конструкцій нам практично не доводилося вдаватися до додаткової допомоги фахівців компанії WEG, — коментує Роб Ванденбоер (Rob Vandenboer), представник компанії Evapco AT в Європі. — Двигуни були відмінно підготовлені для роботи. Ми задоволені якістю продукції, і дуже вдячні за підтримку, надану нам представниками компанії WEG на етапі проектування і складання охолоджуючих веж. Ми працюємо з цією компанією протягом багатьох років, вони відмінно роблять для нас свою роботу».