Головна » Рішення » Галузеві рішення » Енергетика
У 2021 році оператор трамвайної мережі польського міста Лодзь, компанія MPK-Łódź, оголосила про необхідність впровадження системи дистанційного керування електроживленням контактної мережі всіх трамвайних ліній міста Лодзь.
Виконавцем даного проекту виступила українська компанія "Плутон", яка в якості SCADA системи обрала програмну платформу zenon австрійської компанії COPA-DATA.
Останні роки в Україні відбувається активне будівництво та впровадження об’єктів "зеленої" енергетики. Пропонуємо ознайомитись з комплексними рішеннями для сонячних електростанцій від нашого партнера, компанії ЕДС-ІНЖИНІРИНГ, яка в якості системи диспетчеризації на своїх об’єктах використовує SCADA zenon.
Фахівцями ДП СВ Альтера Черкаси було здійснено роботи зі встановлення двигуна та перетворювача частоти для димососу твердопаливного котла на Смілянській ТЕЦ. Що дозволило підвищити ККД котла та зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу, а також зменшило енергоспоживання димососу.
Через активну забудову та розвиток інфраструктури мікрорайону Мухіані столиці Грузії Тбілісі виникла гостра необхідність у спорудженні нової ПС 110/10/6 кВ. Замовником виступила АТ Теласі - одна з найбільших у Грузії мережевих компаній, яка здійснює розподіл та збут електроенергії.
Ботієвська ВЕС - перша вітроелектростанція парку "Приазовський", збудована компанією ДТЕК "Вінд Пауер" у Запорізькій області. На сьогоднішній день є найсучаснішою та найпотужнішою вітроелектростанцією в Україні.
Призначення системи: Оперативний контроль та аналіз режимів функціонування електричної мережі енергосистеми оперативно-диспетчерським персоналом на базі SCADA zenon
Фахівцями "ДТЕК Високовольтні мережі" було впроваджено сучасні системи керування та диспетчеризації на базі програмно-технічного комплексу SCADA zenon Energy Edition, що має функціонал, спеціально призначений для керування підстанціями.
Диспетчеризація підстанції комплексом SCADA zenon відіграла істотну роль у покращенні роботи електричних мереж, підвищенні рівня надійності електропостачання промислових споживачів області, зменшенні рівня технологічних втрат електричної енергії.
В умовах економічної кризи та обмеженості енергоресурсів особливо гостро постає питання контролю за споживанням електроенергії і підвищення ефективності її використання. Разом з цим постійно зростають вимоги споживачів/обладнання до якості електроенергії, оскільки вихід за допустимі межі такого параметру мережі як напруга або струм може привести до виходу з ладу обладнання, а значить до суттєвих матеріальних втрат.
01 2011