» » » » Оптимальне регулювання потоку рідини від KOBOLD

Оптимальне регулювання потоку рідини від KOBOLD

Регулювальний клапан потоку KOBOLD типу REG застосовується для підтримки сталої кількості рідини в системах трубопроводів. Ці регулятори потоку використовуються в випадках, коли потік води або середовища, подібного до води, необхідно обмежити до певного значення з мінімальними затратами та з максимальною точністю. Обмежувачі потоку забезпечують збалансовану рівновагу, особливо в системах з великою кількістю споживачів і пов'язаними з цим коливаннями тиску через включення і виключення, тобто ні в якому разі не буде перевищено бажану пропускну здатність. Сталий потік створюється двома пружинними пластинами з нержавіючої сталі, які склепані між собою. Залежно від перепаду тиску зазор між пружиною з нержавіючої сталі і торцевою поверхнею клапана постійно змінюється. Зменшення перепаду тиску викликає збільшення отвору, збільшення тиску, відповідно, викликає зменшення отвору, в результаті чого кількість рідини, що протікає через пристрій, залишається сталою.

  • Витрата: 0,5– 40 л/хв.
  • Підключення: G ½, G ¾, ¾ "NPT
  • Матеріал: латунь, нержавіюча сталь
  • pмакс: 200 бар
  • tмакс: 300 °C

Регулювальний клапан потоку REG від KOBOLD для постійної витрати працює з максимальною точністю навіть при коливаннях тиску. Цей надзвичайно простий пристрій, принцип роботи якого заснований на пружинних пластинах, не потребує обслуговування і не вимагає додаткової енергії.


Застосування 1. Оптимальний розподіл води

Прикладом застосування є регульоване постачання прісної води до віддалених населених пунктів. Прилеглі населені пункти споживають занадто багато води, тому вузькі місця можуть виникнути в кінці лінії. Встановлення REG повністю усуває проблему і дає такі переваги:

✔ не вимагає обслуговування
✔ не потрібен блок живлення
✔ невисока вартість


Застосування 2. Захист насоса

Скрізь, де потрібні сталі витрати в системі, незважаючи на коливання тиску, наприклад, коли споживачі включаються або вимикаються — це ідеальні області застосування REG. Наприклад, в охолоджувальних контурах REG пропонує довічний захист від:

✔ перегріву на холостому ходу
✔ гідроударів
✔ кавітації

e1zmla10

Застосування 3. Промислові зони

Практично кожна галузь промисловості потребує воду на вході і виході. Завдяки високоякісній конструкції з нержавіючої сталі, пристрій зовсім не вимагає обслуговування та джерела живлення, і безпечний від маніпуляцій, що робить REG ідеальним для широкого спектра промислових вимог:

Розподіл централізованого теплопостачання
Контури охолодження

Процес фільтрації

Розпилення вологи

Застосування в дозуванні

Зрошення в сільському господарстві

Системи пожежогасіння і протипожежного захисту

Безпечні душові системи в промисловості

Очищення води та інше.

Дивитися відео REG-Operating-DemoVid (англ.)