Головна » Рішення » Галузеві рішення » Житлово-комунальне господарство
Механічні навантаження на енкодери, що експлуатуються в ліфтових системах, насправді дуже високі. Спеціально сконструйовані ліфтові системи LM з гідністю їх витримують. Ремінні шківи з подвійними підшипниками, зубчасті легкоходові ремені та вібростійкі енкодери забезпечують тиху, плавну та безвідмовну роботу всієї системи.
Метою цієї статті є огляд застосування окремих сімейств роз'ємів “gesis” у системах внутрішнього освітлення будівель та споруд.
Мабуть, кожній людині довелося випробувати на собі, що означає довгий час перебувати в задушливій кімнаті, що погано провітрюється – як мінімум, головний біль буде забезпечений. Недарма ж існує вираз "необхідний, як повітря". Тому основними умовами створення комфортного середовища в будь-якому приміщенні є достатній повітрообмін та оптимальний температурний режим, а також інші параметри мікроклімату.
Для регулювання швидкості більшості сучасних вентиляторів та димососів використовуються частотні перетворювачі. Вони дозволяють плавно змінювати продуктивність вентиляторних установок у широких межах, забезпечують плавний пуск та зупинку електродвигуна, а також дозволяють економити електроенергію.
У наведеному нижче матеріалі за допомогою характеристик насосів і систем водопостачання спробуємо розібратися, за рахунок чого саме заощаджується електроенергія в насосах при використанні перетворювача частоти.
Останнім часом набуло популярності слово "енергозбереження". Його найчастіше використовують, у тих обговорення чогось, що вимагає значних матеріальних і фінансових регулярних вкладень. Маються на увазі витрати на експлуатацію та обслуговування деяких енергоспоживачів. Такими споживачами більшої частини електроенергії, що виробляється електростанціями, є електродвигуни.
Часто виробничі процеси потребують динамічної зміни подачі або напору насоса. Найчастіше необхідність регулювання виникає в системах комунального водопостачання або водовідведення, там де споживання води залежить від часу доби, а надлишковий тиск у трубопроводах може спричинити їх вихід з ладу.
Перед виконавцями було поставлено завдання розробити та впровадити сучасну BMS-систему з керування та контролю всіма системами життєзабезпечення будівлі
"ЗЕОН". 2011
У зв'язку з будівництвом нової котельні виникла потреба в комплексній автоматизації об'єкта з метою централізації засобів керування та контролю.
"EA Digital". 2011
Однією з найпоширеніших завдань сучасної автоматизації є керування віддаленими необслуговуваними об'єктами через GSM-канали модемного зв'язку.
06 2010