» » » » Енергетичні рішення Wieland для вітрових турбін

Енергетичні рішення Wieland для вітрових турбін

Кабелі, роз'єми, джерела безперебійного живлення та програмовані контролери Wieland — все, що потрібно для будівництва та обслуговування вітряних турбін більш швидко, гнучко та безпечно.

Використовуючи продукцію Wieland розробники вітряних станцій та обслуговуючі компанії отримують низку переваг.

Переваги

  • Швидше завершення сегментів вежі
  • Низьке падіння напруги дозволяє висоту вежі понад 140 метрів!
  • Міжнародні сертифікати UL, CSA та VDE
  • Система освітлення та центральне керування батареями, що майже не вимагає обслуговування
  • Концепція центрального ДБЖ для легкої заміни батареї в башті
  • Миттєва повна віддача світла навіть за низьких температур

РІШЕННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Освітлення вежі важливо для забезпечення безпеки обслуговуючого персоналу. Wieland забезпечує надійне освітлення продуманими рішеннями. До них належать міцні світлодіодні світильники як компоненти plug & play, а також розумні системи кріплення. Стандартне та аварійне освітлення забезпечене потужним ДБЖ. Також Wieland надає програмне моделювання освітлення, пропонуючи користувачеві максимальну точність планування для його конкретних концепцій освітлення.

Брошюра 

КАБЕЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРНА ВСЕРЕДИНИ ВІТРОТУРБІН

ШВИДКО, БЕЗПЕЧНО ТА МОНТАЖ БЕЗ ПОМИЛОК

Чим легше та гнучкіше можна реалізувати розподіл електроенергії на вітрових електростанціях, тим краще. Завдяки інноваційним системам інсталяції Wieland забезпечує динамічну та безперебійну кабельну інфраструктуру. Від освітлення до розеток для обслуговування і навіть службового ліфта, усі компоненти легко встановити та обслуговувати. Система шини живлення podis® забезпечує необхідну магістраль для всіх з’єднань живлення вітрових турбін.

ПОТУЖНА ТЕХНОЛОГІЯ КОНТРОЛЮ ТА БЕЗПЕКИ

Безпека перш за все – особливо під час експлуатації вітроенергетичних установок. Ключем є потужна технологія керування, яку Wieland пропонує з контролерами безпеки, реле безпеки та захисними вимикачами. Це дозволяє оптимально візуалізувати та контролювати всі пов’язані з безпекою функції – від аварійної зупинки до обробки аналогових значень і моніторингу швидкості. Усі компоненти системи узгоджені один з одним і, отже, забезпечують необхідний рівень безпеки для обслуговуючого персоналу.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором німецької компанії Wieland в Україні. Для придбання промислової автоматики, електротехнічних з'єднувачів, роз'ємів, промислових джерел живлення та іншої продукції Wieland звертайтесь в офіси СВ АЛЬТЕРА.