» » » СВ АЛЬТЕРА - Кривий Ріг

СВ АЛЬТЕРА - Кривий Ріг

Під час піку фінансово-економічної кризи, що переживала Україна в грудні 2008, керівництво СВ АЛЬТЕРА приймає рішення про відкриття свого представництва в Кривому Розі - центрі залізорудній та металургійній промисловості України.

Даний філія має невеликий штат співробітників, кожен з яких є кваліфікованим фахівцем у сфері промислового електрообладнання та засобів автоматизації. Команда професіоналів допоможе якісно підібрати обладнання, вирішити технологічні проблеми, а також може виконати пусконалагоджувальні роботи.

СВ АЛЬТЕРА Кривий Ріг
СВ АЛЬТЕРА Кривий Ріг
СВ АЛЬТЕРА Кривий Ріг

Клієнтами СВ АЛЬТЕРА - Кривий Ріг є як гіганти промисловості, так і представники середнього і малого бізнесу Кривого Рогу, Криворізького району та Дніпропетровської області. Серед великих підприємств слід відзначити Інгулецький, Північний, Центральний та Південний гірничо-збагачувальні комбінати, металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг", Криворізький турбінний завод "Констар", комунальне підприємство «Кривбасводоканал». Середній та малий бізнес представлений підприємствами харчової та легкої промисловості, каменеобробними підприємствами, підприємствами сфери послуг.

Для інформування про новинки електротехніки та особливості їх експлуатації СВ АЛЬТЕРА - Кривий Ріг проводить семінари, на які запрошуються фахівці підприємств. За бажанням клієнтів такі семінари можливо проводити на підприємствах за участю фахівців центрального офісу СВ АЛЬТЕРА.

Важливим аспектом діяльності СВ АЛЬТЕРА - Кривий Ріг є співпраця з Криворізьким національним університетом. У вересні 2011 року на кафедру автоматизованого електроприводу було передано сучасне обладнання для комплектації стендів лабораторних робіт, а саме: частотні перетворювачі і електродвигуни LENZE (Німеччина), енкодери AUTONICS (Корея), програмне забезпечення для ПЧ, крокові двигуни, контролери. Тепер кафедра може якісно і на сучасному обладнанні підготувати студентів не тільки теоретично, але і практично.

Колектив СВ АЛЬТЕРА - Кривий Ріг поважає і цінує кожного свого клієнта і приділяє максимум зусиль для вирішення його проблем.

Колектив СВ АЛЬТЕРА Кривий Ріг

Колектив СВ АЛЬТЕРА Кривий Ріг