» » » СВ АЛЬТЕРА - Одеса

СВ АЛЬТЕРА - Одеса

СВ АЛЬТЕРА Одеса є одним з 16 дочірніх підприємств материнської компанії СВ Альтера і займає провідні позиції в області реалізації, впровадження електротехніки та систем автоматизації технологічних процесів підприємств на Півдні України.

Створена в 2009 р, СВ АЛЬТЕРА Одеса, використовуючи багаторічний досвід і підтримку установчої компанії, спирається на власний інженерно-технічний потенціал кваліфікованих фахівців, активно і впевнено вирішує численні завдання клієнтів в напрямках:

  • підвищення продуктивності обладнання та якості продукції клієнтів;
  • модернізації та автоматизації технологічних процесів;
  • захисту електричних мереж;
  • розробки та впровадження спеціальних комплексних рішень в різних галузях промисловості.

Для ефективного досягнення цілей і рішення задач наших клієнтів СВ АЛЬТЕРА використовує продукцію близько 40 провідних світових компаній - виробників обладнання.

Співпрацюючи з СВ АЛЬТЕРА Одеса, наші клієнти отримують:

  • комплексний підхід до вирішення завдань автоматизації технологічних процесів;
  • оптимальну цінову пропозицію;
  • висококваліфіковану технічну підтримку;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гарантійне обслуговування на всю реалізовану компанією продукцію.

Наші фахівці завжди готові надати консультації щодо вибору обладнання, відвідати Ваше підприємство для ознайомлення з існуючими завданнями автоматизації, допомогти в підготовці технічного завдання і в найкоротші терміни надати Вам техніко-комерційну пропозицію.

Співпраця з СВ АЛЬТЕРА Одеса дозволить Вам підвищити конкурентоспроможність продукції Вашої компанії, досягти більш високих економічних результатів.

Використовуйте наш досвід і можливості, і ми підберемо рішення, відповідне Вашому бізнесу!

СВ АЛЬТЕРА Одеса
СВ АЛЬТЕРА Одеса
СВ АЛЬТЕРА Одеса

Відгуки

У всіх людей на Землі, не залежно від кольору шкіри і расової приналежності, і, не дивлячись на політичні режими і специфіку часу, були, є і будуть основні людські цінності (любов, віра, надія), які, насправді, визначають все.

Якщо спробувати відобразити частину цих цінностей на бізнес, то для успішного бізнесу, окрім усього іншого, дуже важливий професіоналізм, злагодженість команди, здатність миттєво відреагувати на умови, що змінилися, і, звичайно, увага до споживача!

Дуже добре, що співробітники Одеської філії СВ АЛЬТЕРА на чолі зі своїм керівником володіють, на мій погляд, всіма цими якостями на 100%. Мені легко і приємно вирішувати з ними всі питання, що виникають!

Інженер-електронщик ТД «ЛЕВАДА» Шилов Ю.В.


Від імені керівництва ТОВ «ПРОПЛАСТ» хочу висловити високу оцінку роботи компанії ТОВ «ДП СВ Альтера Одеса». Високий професіоналізм співробітників компанії, глибоке знання пропонованої продукції і співвідношення ціна / якість стали вирішальним фактором у виборі компанії ТОВ «ДП СВ Альтера Одеса». Маючи багатий досвід спілкування з представниками інших компаній, я був приємно здивований, вперше зателефонувавши в одеська філія. Я оперативно отримав докладні відповіді на всі питання, що цікавлять мене питання, замовлену продукцію я отримав в найкоротші терміни, і, найголовніше, якість продукції відповідала заявленому.

Варто відзначити, що ставлення до нас, як замовнику, не змінювалося незалежно від обсягу замовлення. На жаль, така форма відносин присутні не у багатьох постачальників. Я завжди отримую детальну консультацію по будь-яких питань і обсягами замовлення. Гарантійні зобов'язання також виконуються вчасно. Велике наявність складських позицій і асортимент дозволяє оперативно оновлювати парк або замінювати комплектуючі.

Хочу окремо відзначити роботу технічного директора Мельникова Олексія Євгеновича. Його глибокі знання продукції, електротехніки, механіки і АСУ ТП дозволяють підібрати обладнання, оптимально відповідає нашим вимогам.

Висловлюю надію на подальше успішне співробітництво.

Головний інженер ТОВ «ПРОПЛАСТ» Ігнатов Олексій Вікторович.

Колектив СВ АЛЬТЕРА Одеса

Колектив СВ АЛЬТЕРА Одеса