» » » СВ АЛЬТЕРА - Миколаїв

СВ АЛЬТЕРА - Миколаїв

Знайомтеся. Місто Миколаїв. Там, де зливаються річки Інгул і Південний Буг, розкинулося місто Миколаїв. Місто славних суднобудівників і промисловців. Головне місце займає суднобудування та енергетичне машинобудування. Тут знаходяться три суднобудівні заводи: Чорноморський суднобудівний завод, Миколаївський суднобудівний завод і завод «Океан». Підприємство Зоря-Машпроект випускає багатопрофільні газотурбінні двигуни та установки, завод «Екватор» - промислове холодильне та вентиляційне устаткування.

Саме тут в кінці 2006 року відкрилося регіональне представництво СВ АЛЬТЕРА - ТОВ «ДП СВ Альтера - Миколаїв». Протягом двох років сформувався основний склад підприємства - команда професіоналів і однодумців. СВ АЛЬТЕРА - компанія клієнтоорієнтована. Наші співробітники знають, що можна перервати будь-яку розмову, нараду, якщо питання стосується клієнта і, якщо воно термінове. А наші клієнти - це підприємства міста і області, які втілюють в життя найскладніші проекти автоматизації і модернізації підприємств.

Важливим напрямком діяльності СВ АЛЬТЕРА - Миколаїв є участь у програмі «Університет». Обладнані навчальні стенди в Національному університеті кораблебудування імені Адмірала Макарова, а також Миколаївському політехнічному інституті. Стенди дозволяють майбутнім фахівцям відпрацьовувати практичні навички.

У співдружності з головним офісом СВ АЛЬТЕРА-Миколаїв зможе забезпечувати підприємства міста та області не вічними і незмінними товарами, а обладнанням, яке необхідне тут і зараз, і про яке ми знаємо завдяки безпосередньому спілкуванню з клієнтами.

СВ АЛЬТЕРА Миколаїв
СВ АЛЬТЕРА Миколаїв