» » Постачальники

Постачальники

Kobold

Kobold

Kobold — провідний світовий виробник засобів вимірювання і автоматизації (КВП) для різних галузей промисловості: вимірювання витрати, рівня, тиску та інших технологічних параметрів.

Kübler

Kübler

Kübler — німецька компанія, заснована в 1960 році. Всю продукцію компанії Kübler, виходячи з функціонального призначення, можна розділити на 3 великі групи.

Lapp Group

Lapp Group

Lapp Group найбільший оператор на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції України.

Lenze

Lenze

Lenze є однією з провідних компаній на європейському ринку електроприводів.

Leuze

Leuze

Leuze — німецька компанія, яка з 1963 року розробляє і виробляє інноваційні електронні та оптоелектронні компоненти для систем автоматизації виробництва. Головні напрямки діяльності компанії - оптичні сенсори, системи ідентифікації, промислового зору, передачі даних.

LOVATO Electric

LOVATO Electric

LOVATO Electric більше 75 років займається виробництвом електромеханічних і електронних виробів для електротехнічного обладнання і є однією з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікат якості ISO 9001.

Metal Work

Metal Work

Metal Work – італійська компанія, що спеціалізується на виробництві пневматичних компонентів для систем автоматизації. Заснована в 1967 році компанія спочатку була невеликою майстернею з виробництва з'єднувачів для ліній стиснутого повітря.

MotionKing

MotionKing

MotionKing — провідний виробник засобів автоматизації і промислового управління, таких як гібридні крокові двигуни, крокові двигуни з постійним магнітом, двигуни постійного струму, вентильні двигуни.

MUCCO Signalteknik

MUCCO Signalteknik

MUCCO Signalteknik - турецький виробник сигнальних колон, сигнальних ламп, світлодіодних гудків, електронних і моторних сирен. Компанія приділяє особливу увагу якості та дизайну виробів.

Panasonic Industry Europe

Panasonic Industry Europe

Panasonic Electric Works (до 2006 року — "Matsushita Electric Works") є світовим лідером у виробництві різних електронних компонентів, пристроїв і систем.