» » Постачальники

Постачальники

Lapp Group

Lapp Group

Lapp Group найбільший оператор на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції України.

Lenze

Lenze

Lenze є однією з провідних компаній на європейському ринку електроприводів.

Leuze electronic

Leuze electronic

Leuze electronic — німецька компанія, що входить до складу Leuze Group. Компанія з 1963 року розробляє і виробляє інноваційні електронні та оптоелектронні компоненти для систем автоматизації виробництва.

LOVATO Electric

LOVATO Electric

LOVATO Electric більше 75 років займається виробництвом електромеханічних і електронних виробів для електротехнічного обладнання і є однією з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікат якості ISO 9001.

Metal Work

Metal Work

Metal Work – італійська компанія, що спеціалізується на виробництві пневматичних компонентів для систем автоматизації. Заснована в 1967 році компанія спочатку була невеликою майстернею з виробництва з'єднувачів для ліній стиснутого повітря.

MotionKing

MotionKing

MotionKing — провідний виробник засобів автоматизації і промислового управління, таких як гібридні крокові двигуни, крокові двигуни з постійним магнітом, двигуни постійного струму, вентильні двигуни.

MUCCO Signalteknik

MUCCO Signalteknik

MUCCO Signalteknik - турецький виробник сигнальних колон, сигнальних ламп, світлодіодних гудків, електронних і моторних сирен. Компанія приділяє особливу увагу якості та дизайну виробів.

Panasonic Industry Europe

Panasonic Industry Europe

Panasonic Electric Works (до 2006 року — "Matsushita Electric Works") є світовим лідером у виробництві різних електронних компонентів, пристроїв і систем.

Perry Electric

Perry Electric

Perry Electric — італійський виробник, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво електронних пристроїв, таких як реле часу і лічильники електроенергії, пристрої контролю температури.

Progea

Progea

Progea — італійська компанія, одна зі світових лідерів з виробництва платформ програмного забезпечення для автоматизації. Компанія має центральний офіс в Модені і вже більше 20 років займається виробництвом SCADA системи Movicon.