Партнери

Lovato Electric

Lovato Electric

Lovato Electric більше 75 років займається виробництвом електромеханічних і електронних виробів для електротехнічного обладнання і є однією з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікат якості ISO 9001.

Metal Work

Metal Work

Metal Work – італійська компанія, що спеціалізується на виробництві пневматичних компонентів для систем автоматизації. Заснована в 1967 році компанія спочатку була невеликою майстернею з виробництва з'єднувачів для ліній стиснутого повітря.

MotionKing

MotionKing

MotionKing — провідний виробник засобів автоматизації і промислового управління, таких як гібридні крокові двигуни, крокові двигуни з постійним магнітом, двигуни постійного струму, вентильні двигуни.

MUCCO Signalteknik

MUCCO Signalteknik

MUCCO Signalteknik - турецький виробник сигнальних колон, сигнальних ламп, світлодіодних гудків, електронних і моторних сирен. Компанія приділяє особливу увагу якості та дизайну виробів.

Panasonic Electric Works

Panasonic Electric Works

Panasonic Electric Works (до 2006 року — "Matsushita Electric Works") є світовим лідером у виробництві різних електронних компонентів, пристроїв і систем.

Perry Electric

Perry Electric

Perry Electric — італійський виробник, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво електронних пристроїв, таких як реле часу і лічильники електроенергії, пристрої контролю температури.

Progea

Progea

Progea — італійська компанія, одна зі світових лідерів з виробництва платформ програмного забезпечення для автоматизації. Компанія має центральний офіс в Модені і вже більше 20 років займається виробництвом SCADA системи Movicon.

Quadritalia

Quadritalia

Quadritalia — італійський виробник електромонтажних інсталяційних ящиків і шаф. Компанія працює на ринку металевих конструкцій для електротехнічної й електронної промисловості з 1988 року.

RABBIT

RABBIT

RABBIT протягом 30 років послідовно надає комплексні рішення щодо освітлення. Це один з найбільших польських виробників систем керування, контролю та моніторингу вуличного освітлення.

Ravioli

Ravioli

Ravioli була заснована в 1926 році в Італії для виробництва електротехнічної продукції в сфері промислового обладнання. Головний офіс компанії знаходиться в Мілані.