» » Постачальники

Постачальники

Quadritalia

Quadritalia

Quadritalia — італійський виробник електромонтажних інсталяційних ящиків і шаф. Компанія працює на ринку металевих конструкцій для електротехнічної й електронної промисловості з 1988 року.

RABBIT

RABBIT

RABBIT протягом 30 років послідовно надає комплексні рішення щодо освітлення. Це один з найбільших польських виробників систем керування, контролю та моніторингу вуличного освітлення.

Ravioli

Ravioli

Ravioli була заснована в 1926 році в Італії для виробництва електротехнічної продукції в сфері промислового обладнання. Головний офіс компанії знаходиться в Мілані.

Relpol

Relpol

Relpol — один з найбільших в Європі виробників електромагнітних реле. Компанія заснована в 1958 р Продукція Relpol відрізняється високою якістю і відповідає міжнародному стандарту ISO 9002.

Socomec

Socomec

Socomec — французька компанія, що працює на ринку розподілу електроенергії з 1922 року.

TELE

TELE

TELE — австрійська компанія, яка більш ніж 35 років розробляє і виготовляє широкий спектр компонентів для автоматизації: реле часу, контрольно-вимірювальні реле, лічильники, контролери двигунів тощо.

Terasaki Europe Ltd.

Terasaki Europe Ltd.

Terasaki Europe Ltd. була заснована в 1971 році. Розташована в Глазго, Шотландія. Завод виробляє повітряні вимикачі серії TemPower, автоматичні вимикачі серії TemBreak, а також повний ряд виробів.

Trafo Elettro

Trafo Elettro

Trafo Elettro — італійська компанія, яка виробляє силові і розподільні трансформатори.

Transtecno

Transtecno

Transtecno — італійська компанія, яка понад 30 років успішно розробляє, виробляє і постачає широкий ряд редукторів (черв'ячні, циліндричні, планетарні).

Vogel

Vogel

Vogel — німецька компанія, заснована в 1947 році. Компанія Vogel виробляє широкий модельний ряд всіх типів редукторів, в тому числі спеціального виконання і в комбінації з мотор-редукторами.