Партнери

Ethernet Direct

Ethernet Direct

Ethernet Direct — тайванська компанія, заснована людьми з багаторічним досвідом у створенні індустріальних ethernet мереж і автоматизації.

Evercool

Evercool

Компанія Evercool (Тайвань) була заснована в 1994 році і починала як постачальник охолоджувачів процесорів для Dell, Hewlett Packard і Acer.

25.11.2020
Haake Technik GmbH

Haake Technik GmbH

Haake Technik GmbH — німецька компанія, яка розробляє і виробляє високоякісні компоненти для охорони праці та технічної безпеки понад двадцять років.

Hahn

Hahn

Hahn, заснована в 1949 році, є визнаним лідером з виробництва трансформаторів напруги та імпульсних в Європі.

INTORQ

INTORQ

Німецька компанія INTORQ - виробник муфт, гальм і їх комбінацій, була утворена шляхом відділення від компанії Lenze.

Jaksa

Jaksa

Jaksa. Історія якісних і надійних електромагнітних клапанів Jaksa (Словенія) починається в 1965 році з виготовлення простого електромагнітного клапана для пральної машини.

Jean Müller GmbH

Jean Müller GmbH

Jean Müller GmbH була заснована в 1987 році в Німеччині. Зараз це один з найбільших виробників електротехніки в Європі, що експортує свою продукцію більш ніж в 50 країн світу і має закордонні представництва.

Kobold

Kobold

Kobold — провідний світовий виробник засобів вимірювання і автоматизації (КВП) для різних галузей промисловості: вимірювання витрати, рівня, тиску та інших технологічних параметрів.

Kübler

Kübler

Kübler — німецька компанія, заснована в 1960 році. Всю продукцію компанії Kübler, виходячи з функціонального призначення, можна розділити на 3 великі групи.

Lapp Group

Lapp Group

Lapp Group найбільший оператор на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції України.