» » Постачальники

Постачальники

EAO

EAO

EAO — швейцарська компанія, виробник компонентів HMI високої надійності різного призначення.

ESA Automation

ESA Automation

ESA, заснована в 1975 р в Італії, на сьогоднішній день є багатонаціональною компанією з 36-річним досвідом роботи в галузі промислової автоматизації.

Ethernet Direct

Ethernet Direct

Ethernet Direct — тайванська компанія, заснована людьми з багаторічним досвідом у створенні індустріальних ethernet мереж і автоматизації.

Evercool

Evercool

Компанія Evercool (Тайвань) була заснована в 1994 році і починала як постачальник охолоджувачів процесорів для Dell, Hewlett Packard і Acer.

Haake Technik GmbH

Haake Technik GmbH

Haake Technik GmbH — німецька компанія, яка розробляє і виробляє високоякісні компоненти для охорони праці та технічної безпеки понад двадцять років.

INTORQ

INTORQ

Німецька компанія INTORQ - виробник муфт, гальм і їх комбінацій, увійшла до складу компанії Kendrion в 2020-му році. Продукція INTORQ використовується в двигунах і мотор-редукторах і встановлює високі стандарти в усьому світі.

Jaksa

Jaksa

Jaksa. Історія якісних і надійних електромагнітних клапанів Jaksa (Словенія) починається в 1965 році з виготовлення простого електромагнітного клапана для пральної машини.

Jean Müller GmbH

Jean Müller GmbH

Jean Müller GmbH була заснована в 1987 році в Німеччині. Зараз це один з найбільших виробників електротехніки в Європі, що експортує свою продукцію більш ніж в 50 країн світу і має закордонні представництва.

Kendrion

Kendrion

Компанія Kendrion, Нідерланди, заснована в 1859 році в Енсхеде. Сьогодні Kendrion займає лідируючі позиції у виробництві електромагнітів (керуючих, підйомних, блокувальних, що утримують, розсувних, що обертаються, рухливих) і електромагнітних компонентів.

Kobold

Kobold

Kobold — провідний світовий виробник засобів вимірювання і автоматизації (КВП) для різних галузей промисловості: вимірювання витрати, рівня, тиску та інших технологічних параметрів.