» » Постачальники

Постачальники

Trafo Elettro

Trafo Elettro

Trafo Elettro — італійська компанія, яка виробляє силові і розподільні трансформатори.

Transtecno

Transtecno

Transtecno — італійська компанія, яка понад 30 років успішно розробляє, виробляє і постачає широкий ряд редукторів (черв'ячні, циліндричні, планетарні).

WEG

WEG

WEG — один з найбільших світових виробників промислового електрообладнання, багатонаціональна компанія з піввікової історією і величезним досвідом в сфері технологій енергозбереження.

Wieland

Wieland

Wieland — один з найбільших в світі виробників промислової автоматики, електротехнічних з'єднувачів, роз'ємів і виробів для електротехніки та промислової електроніки.

Xecro

Xecro

XECRO є одним із провідних світових розробників і виробників індуктивних і ємнісних технологій. XECRO розробляє, виробляє та продає промислові датчики та загальну промислову електроніку по всьому світу. Штаб-квартира XECRO розташована неподалік від Ганновера, Німеччина. Клієнти виграють від синергічного характеру організації: XECRO виробляє в Німеччині та у співпраці з вибраними стратегічними виробничими потужностями в Європейському Союзі.

Yaskawa Electric

Yaskawa Electric

Yaskawa Electric є світовим виробником інверторних приводів, сервоприводів, контролерів і промислових роботів. Заснована в 1915 році в Японії, Yaskawa стає піонером в галузі управління електромеханічними системи та в приводній техніці.

АКУТЕК

АКУТЕК

АКУТЕК розробляє і випускає мікропроцесорні пристрої для вимірювання і регулювання температури промислових об'єктів в діапазоні від 50 до 1200 °C, системи управління рівнем рідини та інше.

Завод КУБ-Україна

Завод КУБ-Україна

Завод КУБ-Україна розробляє і виготовляє передові продукти і рішення для інженерних систем в галузі телекомунікації та електротехніки.

ТЕРА

ТЕРА

Приватне акціонерне товариство "ТЕРА" (Україна, м. Чернігів) є одним з лідерів з виробництва широкого асортименту датчиків вологості та температури, контрольно-вимірювальних приладів та інших засобів автоматики.